6 مورد از بهترین توصیه های اجاره خودرو .برای تعطیلات بعدی خود قصد دارید ماشین اجاره کنید. اما این اولین بار است ، بنابراین ، این مقاله برای شما مناسب است! آنچه را که باید قبل از اجاره بدانید در زیر خواهید یافت:

نکته 1 :برای اجاره ماشین اگر خودرویی را قبل رزرو کرده اید و هنگام تحویل خودرو نظرتان عوض شد و خودرویی دیگر مد نظرتان است میتوانید خودرو را تعویض کنید . این مورد زمانی که خودرو در اجاره شما است هم صدق می کند . بطور مثال شما وقتی یک خودرو از برند هیوندای به مدت 1 ماه از شرکت اجاره ماشین کار رنت کرایه می کنید میتوانید هر زمان در آن مدت خودروی فعلی را به هر مدل از برند دیگری که مد نظر دارید تعویض کنید .

نکته 2 : سوخت. هنگام تحویل خودرو ، به شما این اطلاع داده می شود که مخزن خودرو پر است ، بنابراین قبل از باز گرداندن خودرو ، سوخت گیری را فراموش نکنید.

نکته 3 : هنگام رزرو خودرو میتوانید وسایل جانبی همچون صندلی کودک زنجیر چرخ و … هرچیزی که برای سفر خود احتیاج دارید از مجموعه اجاره خودرو در تهران کار رنت درخواست کنید و هنگام تحویل خودرو آن را از کارشناسان در خواست کنید و تحویل بگیرید ..

نکته 4: دیر نکنید. اجاره دهنده ساعت ها منتظر شما نخواهد بود. معمولاً آنها حداکثر 30 دقیقه یا 1 ساعت صبر می کنند. اگر می خواهید دیر کنید ، با ما تماس بگیرید. در غیر این صورت ، اتومبیل رزرو شده برای شخص دیگری خواهد بود.

نکته 5: رزرو اولیه. اصل اول خدمت مجموعه اجاره خودرو کار رنت / برای اجاره کردن خودرو به صورت آنلاین , تلفنی و یا حضوری اقدام نمایید به هر روشی اقدام کنید کارشناسان ما برای خدمت به شما آماده هستند . و در تمامی مراحل از انتخاب خودرو تا .. شما را همراهی و راهنمایی می کنند .

نکته 6: مازاد آن یک بیمه اختیاری در مورد خسارت وارد شده به وسیله نقلیه و اگر به سرقت رفته است. وقتی میخواهید خودرو را بصورت آنلاین رزرو کنید ، می توانید این گزینه را ثبت کنید. بیمه اجباری نیست اما توصیه می شود.

می توانید کرایه ماشین ارزان قیمت را در وب سایت اجاره خودرو کار رنت دیدن کنید. برای پیشنهادات خود از تماس با ما دریغ نکنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست