بهترین خودروهای برقی اجاره خودرو اتومبیل های برقی انتخاب رانندگان آگاه از محیط زیست هستند. و با پیشرفت فن آوری ، مسافت پیموده شده بین هزینه ها بهبود می یابد و قیمت ها مقرون به صرفه تر می شوند ، تعداد بیشتری از افراد اقدام به اجاره خودرو برقی می کنند . در حقیقت ، حدود ده کشور در حال ممنوعیت حمل و نقل اتومبیل های بنزینی از بخش های خاصی از مراکز شهر هستند و برخی پیشنهاد کرده اند که ادامه تولید خودروهای غیر برقی را ممنوع اعلام کند. بهترین اتومبیل های برقی پاسخگوی نیازهای متغیر جامعه هستند. از سریعترین تا ارزان ترین ، به بهترین موارد کلی ، در اینجا مروری بر بهترین اتومبیل های برقی و هیبریدی در آنجا ارائه می شود.

چه چیزی باعث می شود خودروی برقی یکی از بهترین ها باشد؟ رقابت بین مارک های جدید اتومبیل و تازه واردان باعث افزایش کیفیت و کاهش قیمت ها شده است. بهترین خودروهای برقی اجاره خودرو در اینجا سه خودرو برقی به عنوان بهرین محصول فعلی در نظر گرفته شده است.

تسلا مدل اس

خیلی سریع خاموش می شود ، شما را به صندلی خود می چسباند. این دستگاه می تواند 0 تا 62 مایل در ساعت در 2.6 ثانیه انجام دهد و به آن سریعترین شتاب هر سدان تولیدی را در آنجا تحویل می دهد. حداکثر سرعت آن 162 مایل در ساعت است و در 379 مایل ، مدل S بیشترین برد هر خودروی تمام برقی را در بازار به شما می دهد.بهترین خودروهای برقی اجاره خودرو شما می توانید در هر 15 دقیقه اجاره ماشین در هر سایت تسلا سوپر شارژ به فاصله 133 مایل شارژ کنید و آداپتورهایی برای نصب سایر ایستگاه های شارژ وجود دارد. اوه بله ، و می تواند خودش را رانندگی کند!

به دنبال یک تجربه مجلل هنگام گردش در شهر هستید؟ بهترین خودروهای برقی اجاره خودرو بی ام و 13 مطمئناً نسبت چرخش باعث چرخش آسان در داخل می شود و فضای داخلی جلوی آن مانند یک هتل لوکس احساس می شود. در حدود 7 ثانیه از 0 به 60 می رسد. این دستگاه می تواند در هر مکانی از 3 ساعت با یک ایستگاه شارژ خانگی 220 ولت ، تا بیش از 20 ساعت در یک خروجی استاندارد شارژ شود. با شارژ کامل ، i3 می تواند 80 تا 100 مایل برد الکتریکی بسته به نحوه و مکان رانندگی به شما بدهد.

برای داشتن یک اس یو وی برقی لوکس ، از آئودی ای کوپه 2020 استفاده کنید. با فضای داخلی زیبایی که از آدودی انتظار دارید و از مدل اس یو وی نرم تر و نرم تر ، به نظر می رسد ، این ماشین به خوبی گرد شده است. سیستم تعلیق صاف نسبت اجاره خودرو در تهران به برجستگی ها وجود دارد و فضای تنه زیادی وجود دارد. در 5.5 ثانیه ، 0 تا 60 کمی سریعتر از بی ام و آی 3 است. شارژر سریع 150 کیلووات آن را در مدت زمان 30 دقیقه از 0 تا 80 درصد شارژ باتری می برد و 220 مایل برد دارد.

خودروی برقی هیبریدی راهی عالی برای انتقال به دور از وسایل نقلیه گازسوز است. رانندگی هیبریدی همچنین گزینه خوبی برای کسانی است که می خواهندبهترین خودروهای برقی اجاره خودرو برقی بروند اما باید مسافت های طولانی را طی کنند. سه خودرو زیر بهترین خودروهای هیبریدی محسوب می شوند.

برخی از هیبریدها مانند یک پروژه علمی به نظر می رسند ، اما هوندا مانند یک سدان معمولی و زیبا به نظر می رسد. لغو فعال سر و صدا یک کابین آرام را فراهم می کند. تنها نکته منفی این است که در حالت EV ، فقط می توانید حدود یک مایل رانندگی کنید. و در مورد عملکرد ، 0 تا 60 مایل در ساعت در 8 ثانیه انجام می دهد.

با رفتن هیبریدهای صرفه جویی در گاز ، ضرب و شتم Prius Prime وجود ندارد. با شارژ کامل ، 133 مایل در هر گالن می رسد. این بیش از 630 مایل در یک مخزن است. این پلاگین هیبریدی نسبت به طراحی قدیمی پریوس ظاهری اسپرت دارد اجاره ماشین در تهران و فضای داخلی آن کاملاً آینده نگر است. تویوتا سنس شامل کنترل کروز ترافیکی تطبیقی ، ترمز خودمختار ، نگه داشتن خط و تشخیص عابر پیاده است. پیش بینی یک برد 627 مایل و 54 مایل در هر گالن.

این سدان میان رده راحت و درجه یک کارآمد است و واقعاً کارایی دارد. ترکیبی آکورد به شما 48 مایل در هر گالن در شهر می دهد و با پارک کردن خود اعصاب شما را آرام می کند. سنجش هوندا به شما امکان می دهد تا از موقعیتهای خطرناک خطر آگاهی داشته باشید و دست و پا زدن های روی فرمان کنترل ترمز احیا کننده را ارائه می دهند.

سالهای اخیر پیشرفت های روزافزون در خودروهای برقی به همراه داشته است. این شامل مدل هایی است که بسیار سریع (و فوق العاده گران قیمت) ، بهترین خودروهای برقی اجاره خودرو فوق العاده ارزان و فوق العاده آینده نگر هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست