حضور بی ام و در نمایشگاه اجاره خودرو شانگهای

اجاره ماشین در تهران

نسخه‌ی طویل‌تر ب‌ام‌و سری 3 جدید چند هفته‌ی قبل
رونمایی شده اما این اجاره خودرو به‌صورت رسمی در
شانگهای حضور یافته است.توسعه‌ی این اتومبیل به
به اتفاق نسخه‌ی عادی سری 3 سپریدن شده ولی
تفاوت بزرگ دو اتومبیل این است که مدل خاص بازار
چین فاصله‌ی بین محوری بیشتری (11 سانتی متر)
داشته و هم‌اکنون فاصله‌ی محورهای جلو و عقب آن
2961 میلی متر می باشد. نسخه‌ی طویل سری 3
طول کلی 4829 میلی‌متری داشته و پس بزرگ‌تر از
تمامی رقبای این کلاس می باشد.

اجاره خودرو در تهران

این افزایش فاصله بین محوری تاثیر زیادی روی بهبود فضای پا داشته به گونه ای که این فاصله 4.3 سانتی متر افزایش داشته است. درب‌های عقب این اتومبیل نیز 11 سانتی متر طویل‌تر از نسخه استاندارد سری 3 می‌باشد. ب‌ام‌و همچنین پشت سری‌های عقب را تغییر داده و یک استراحت گاه دست مرکزی جدید به چشم می‌خورد که می‌توان آن را بین صندلی‌های عقب تا کرد. نوار درخشان پشت صندلی‌های جلو نیز از سایر اجاره ماشین  ویژگی‌های سری 3 طویل است. در صندوق عقب سری 3 طویل‌تر هم فضای 480 لیتری دیده می شود.

نسخه‌ی دراز سری 3 در ابتدا منحصراً با نسخه‌ی 325Li فروخته خواهد شد. این خودرو دارای پیشرانه‌ی 4 سیلندر 2 لیتری توربو با نیرو 184 اسب بخاری و گشتاور 300 نیوتون متری بوده و یک گیربکس 8 سرعته خودکار نیز قدرت پیشرانه را به چرخ‌های عقب منتقل می‌کند.

به منظور آسان‌تر شدن سواری این اتومبیل تجهیزاتی همچون اخطار برخورد با عابران پیاده، ترمز اضطراری، آگاهانیدن برونرفت از مسیر، آگاهانیدن ترافیک پشت، کروز کنترل پرکار و… را تعبیه کرده است. وانگهی دستیار پارک هم وجود دارد که اتومبیل را به‌صورت اتوماتیک پارک دوبل می‌کند.

از دیگر تجهیزات این اتومبیل می‌توان به سانروف پانورامیک شیشه‌ای، غربیلک دستور چرمی، سیستم تهویه مطبوع خودکار سه ناحیه‌ای و شیشه‌ی جلوی آکوستیک برای سرکوب صدای اضافی اشاره کرد. چراغ خوشامدگویی در زمان ورود و برونرفت به خودرو و رکاب‌های درونی درخشان هم از دیگر ویژگی‌های این اتومبیل می‌باشند.

این خودرو توسط جوینت ونچر ب‌ام‌و برلیانس و در تأسیسات Tiexi شنیانگ فرآوری خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست