نکات اجاره خودرو از کار رنت بعد از انتخاب کردن زمان مناسب برای اجاره خودرو اعم از روزهای اجاره خودرو بصورت روزانه هفتگی و یا ماهیانه برای خودروهای موجودی که میتوانید برای مدت زمان درخواستی خود اجاره کنید به صفحه تماس با کارشناسان ما منتقل می شوید .

شما باید به دقت فکر کنید که چه خودروای مورد نیازتان است که اجاره کنید . با توجه به شرایط خود ماشین مورد نیاز خود را انتخاب کنید . اگر در حال مسافرت با کودکان هستید یا چمدان های زیادی دارید ، احتمالاً به سدان بزرگ ، مینی بوس یا SUV نیاز خواهید داشت.

یا اگر به دنبال بهترین و به صرفه ترین قیمت برایاجاره ماشین در تهران هستید ، باید مدل های موجود با بودجه خود یا برخی از آخرین تخفیف های کرایه اتومبیل را رزرو کنید که می توانید در بخش تخفیف های اجاره خودرو در سایت مجموعه اجاره خودرو کار رنت مشاهده نمایید .

مجموعه کار رنت همچنین بسیاری از لوازم جانبی اختیاری مانند زنجیر برفی ، صندلی کودک یا سیستم GPS را در صورت نیاز به شما مشتریان عزیز و ارجمند ارائه می دهد. شما می توانید هر یک از لوازم اضافی که مورد نیازتان است را در مرحله سوم رزرو اجاره خودرو انتخاب کنید و یا هنگام دریافت خودرو از کارشناسان ما لوازم جانبی را درخواست کنید که در همان زمان به شما ارائه داده می شود .

مجموعه اجاره خودرو کار رنت بهترین نرخ های موجود برای اجاره ماشین را به شما ارائه می دهد . با بهترین و آسان ترین شرایط بدون چک و سفته ! برای اطلاع از شرایط آسان اجاره خودرو در تهران میتوانید به مقاله هایی که برای راحتی شما در سایت قرار داده شده است را مطالعه کنید . اگر سوالی برایتان پیش آمد می توانید بصورت 24 ساعته با کارشناسان ما در تماس باشد .

کارشناسان ما آماده اند تا بهترین شرایط اجاره خودرو را متناسب با شرایط خود به شما ارائه دهند . قبل از تاییدیه رزرو خودرو شرایط و ضوابط عمومی اجاره ماشین را با دقت بخوانید . اگر در مورد هیچ یک از شرایط رزرو خود مطمئن نیستید ، لطفا دریغ نکنید با ما تماس بگیرید .

زمانی که در حال انتخاب خودرو برای اجاره هستید ، از سوی نماینده مجموعه اجاره خودرو ما به شما کمک می شود تا در مورد هرگونه صدمات بدنی ، خراش و … خودرو را مورد بازرسی قرار دهد. همه جزئیات در قرارداد اجاره اتومبیل شما بررسی می شود. مطمئن باشید که چراغ ها و سیگنال های چرخشی به درستی کار می کنند ، وومترسنج مسافت پیموده شده را بررسی کنید.

در صورت بروز هرگونه نقص ، لطفاً آنها را به نماینده اجاره خودرو در تهران شرکت ما گزارش دهید.نکات اجاره خودرو از کار رنت مهم است که قبل از شروع موتور خود را ترک کرده و از پارکینگ خارج شوید ، خود را با کارکرد خودرو آشنا کنید. مخزن بنزین خود را در کدام قسمت بررسی کنید و یاد بگیرید که چگونه از چراغهای جلو ، برف پاک کن شیشه جلو و سیگنال چرخان استفاده کنید.

به نظر می رسد ساده است ، نکات اجاره خودرو از کار رنت اما شما همچنین شما باید از مدل و رنگ اتومبیل خود را به خاطر داشته باشید – به این ترتیب اولین باری که در یک مکان شلوغ پارک می کنید آن را از دست نخواهید داد! و ساعتها دنبال آن نخواهید گشت .

فراموش نکنید که :

آینه های خودرو را تنظیم کنید کنترل های پنجره را پیدا کنید برف پاک کن شیشه جلو و عقب خودرو را پیدا کنید طرز روشن کردن چراغ ها و مه شکن ها را پیدا کنید و ……..

نکات اجاره خودرو از کار رنت همیشه قبل از عودت خودرو ، مخزن را پر کنید. لطفاً قبل از ترک وسیله نقلیه ، وسایل شخصی را بررسی کنید و فراموش نکنید که بدنه خودرو را بررسی کنید! . شما می توانید مطمئن باشید که نماینده کرایه اتومبیل ما در حضور شما از بدنه خودرو را بازرسی خواهد کرد. سفر خود را با اجاره ماشین با استفاده از خدمات برتر مجموعه کار رنت آغاز کنید!

استفاده از کمربند ایمنی از جمله در صندلی های عقب الزامی است ، کمربندهای روی صندلی های عقب باید تعبیه شوند. نشستن کودکان زیر 12 سال در صندلی جلوی اتومبیل ممنوع است !

محدودیت سرعت کلی در ایران :

بزرگراه: 130 کیلومتر در ساعت
در جاده های خارج از مناطق ساخته شده 90 کیلومتر در ساعت
در مناطق ساخته شده: 50 км / ساعت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست