مفتخریم مجموعه کار رنت خودروهایی لوکس و عالی برای اجاره خودرو بدون راننده و  با راننده با 12 سال در خدمت شما عزیزان است. مجموعه  ما خودرو موردنیاز شما را باشرایط آسان و قیمت مناسب تامین خواهد کرد و در دسترس شما عزیزان با هر بودجه ای قرار خواهد داد . اجاره خودرو با شرایطی همچون اجاره ماشین بدون سفته و بدون چک، جهت خدمات رسانی بهتر  به مشتریان عزیز در نظر گرفته شده است..

جهت رزرو خودرو بدون راننده و با راننده (بدون شرایط سخت) با مشاوران ما تماس حاصل نمایید.

قبل از رزرو و اجاره خودرو، حتماً شرایط مجموعه ما در رابطه با اجاره خودرو بدون راننده، اجاره خودرو با راننده و اجاره ماشین عروس را مطالعه و پس از سنجیدن شرایط خود با ما تماس بگیرید.

اکثر شرکت های اجاره خودرو در تهران دارای شرایطی بسیار سخت بوده و برای اجاره ماشین از مشتری خود چک، سند، ودیعه بالا ، مدرک شغلی دریافت می کند. بی شک تهیه سند و پرداخت ودیعه بالا برای بیشتر افراد سخت می باشد. هر شرکت اجاره خودرو برای ارائه خدمات خود شرایط خاصی را دارد. اما شرایط کلی برای اجاره خودرو در بین تمام شرکت ها وجود دارد که در زیرآن ها را بازگو کرده ایم..

شرایط  کلی اجاره خودرو برای بعضی از شرکت های اجاره ماشین  

1- دریافت چک بانکی

2- دریافت سند ملکی و یا سند خودرو

3-مدرک شغلی معتبر

4-ودیعه بالا برای اجاره

ما تمام سعی خود را بر این میگذاریم که شرایط اجاره کردن خودرو را برای شما آسان تر و قابل دسترس تر کنیم تا شما بدون دغدغه به اجاره کردن ماشین مد نظر خود بپردازید.

اگر برای اجاره خودرو  خواهان  شرایط و مدارک آسان، قیمت ارزان و تحویل فوری در محل خود یا شرکت کار رنت هستید جای درست را انتخاب کرده اید.مجموعه کاررنت شرایطی را ایجاد کرده که بتوانید به راحتی خودرو مورد نیاز خودرو را جهت تشریفات ، اجاره خودرو بدون راننده و اجاره ماشین عروس با قیمت ارزان در کمترین زمان و با شرایط راحت  اجاره کنید.

مجموعه کار رنت خودروهای خود را بدون چک اجاره می دهد. شما می توانید به جای چک با تحویل سفته به راحتی ماشین رو اجاره کنید. شرایط ماشین اجاره ای بدون چک به این گونه است که سفته ای به  مبلغ ارزش خودرو از شما دریافت می شود که پس از تحویل به شما عودت داده خواهد شد..

 ما این شرایط را برای افرادی قرار داده ایم که قادر به تأمین سند نبوده و درخواست اجاره ماشین بدون سند دارند. کار رنت برای اجاره انواع خودرو و ماشین نیاز به ارائه هیچ نوع سند ملکی و یا خودرو شما ندارد.

 شما با پرداخت 2-3 میلیون تومان ودیعه می تونید ماشین موردعلاقه خود را بصورت روزانه هفتگی و ماهانه اجاره کنید. یکی از تفاوت های بزرگ  کار رنت با سایر رقبا دریافت ودیعه پایین می باشد. چراکه بیشتر شرکت های اجاره خودرو برای ضمانت از مشتریان خود ودیعه بالا دریافت می کنند.

برای اطلاع بیشتر از اجاره خودرو بدون چک، ودیعه و سند با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل کنید

 مجموعه کار رنت با فراهم آوردن شرایط آسان برای اجاره ماشین  با درخواست های مختلف، نظیر اجاره خودرو  بدون سند، اجاره خودرو بدون چک به راحتی مشتریان خود می اندیشد. ما برای رفاه حال مشتریان خود اجاره ماشین با شرایط آسان را در نظر گرفته ایم. شرایط و مدارک اجاره خودرو کار رنت برای خودروهای بدون راننده و با راننده متفاوت است. تمامی خودروهای اجاره ای با راننده موجود را بدون دریافت هیچ مدرکی اجاره می دهد.  اگر نمی توانید اسناد و مدارک برای اجاره خودرو را تهیه کنید و یا برای ضمانت مدرک شغلی نداشته، اجاره خودرو با راننده مجموعه را تجربه کنید.

یکی از مهمترین مزیت و شرایط آسان اجاره خودرو در کار رنت رزرو رایگان خودرو آن می باشد.

داشتن شرایط آسان و انعطاف‌پذیر برای اجاره خودرو، یکی از مزیت‌های مهم مجموعه کار رنت است. شما می توانید زمانی که با مشاوران ما تماس گرفتید ، شرایط خود را اعلام کنید تا با توجه به شرایط شما مدارک لازم برای اجاره خودرو را از شما دریافت کنیم  .

خودروهای با راننده دارای شرایط اجاره خودرو آسان بوده و نیاز به ارائه هیچ مدارکی نداشته و تنها مدرک مورد نیاز کارت شناسایی اجاره کننده می باشد. در واقع اجاره خودرو با راننده جزو دسته اجاره ماشین با شرایط آسان بوده که طرفداران بسیاری دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست