نکات و ترفندهای مربوط به اجاره خودرو به ما اعتماد کنید ، تخفیف ها در مجموعه اجاره خودرو کار رنت وجود دارد. اگر دارای شغل شرکتی هستید ، از بالاترین نرخ ها بازدید کنید ، زیرا بسیاری از شرکتهای بزرگ حق دارند با از اجاره ماشین تخفیف های گسترده ای داشته باشند.

ما می دانیم همه چیزهایی که شما نیاز دارید یک ماشین عالی و سالم برای حرکت است ، اما این بدان معنی نیست که شما نمی توانید به دلخواه رزرو کنید. رزرو را تا آخرین لحظه نگه دارید و سپس با مشاوران ما تماس بگیرید و از بیشترین نرخ کاهش یافته اطلاع پیدا کنید . نه، این یک شوخی نیست. خیلی ساده است شما در فرودگاه فرود می آیید ، هواپیما می آیید ، کیف های خود را از گیت جمع می کنید و به مشاوران ما تماس می گیرید آن ها قبل از نشستن پرواز شما در فرودگاه حاضر می شوند تا ماشین را سر موقع به شما تحویل دهند . شما ماشین خود را می گیرید و به راه می افتید .

شما یک رزرو استاندارد انجام داده اید: یک هاچ بک ساده و کوچک. سپس هنگام ورود متوجه می شوید که شرکت اجاره ماشین بر روی هر زنگ و سوت اضافه شده است. در گرفتن لوازم جانبی غیر ضروری مانند سانروف یا ماشین با V8 احساس فشار نکنید. مگر اینکه ، البته ، شما می خواهید همه چیزهای فانتزی داشته باشید .

امیدواریم این نکات و ترفندهای مربوط به اجاره خودرو به شما در صرفه جویی کمی پول و استرس دفعه بعد که در اتومبیل اجاره ای رانندگی می کنید . هیچ چیز ما را شادتر از کمک به مشتریانی نمی کند که مثل پول نقد و بدون سردرد بمانند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست