در این مقاله همراه ما باشد تا

قوانین اصلی رانندگی در هرکجای دنیا مشابه یکدیگر است . بطور مثال کمربند ایمنی شما باید بسته باشد و یا در حال رانندگی از خوردن و آشامیدن خبری نیست ! و همیشه از رادارهای کنار ماشین استفاده کنید حتی اگر خودرویی در دیدراس شما نباشد .

مجموعه کارز رنت یک سری قوانینی را برای مشتریان خود گذاشته است که هر شخصی به آن ها جامه عمل بپوشاند یک باک بنزین رایگان مهمان اجاره خودرو کار رنت می باشد .

قانون اول اجاره خودرو:

تمامی خودرو های اجاره ای مجموعه ما دارای جی پی اس برای سرعت خودروها می باشند کارشناسان ما بطور شبانه روز در حال مانیتورینگ سرعت خودروها می باشند . اولین قانون ما سرعت غیر مجاز است که شما باید از آن دوری کنید .

قانون دوم :

در شرایط آب و هوایی مختلف بطور هوشمندانه رانندگی کنید . شاید این جمله کمی خنده دار باشد اما یکی از دلایلی که باعث بهینه مصرف شدن سوخت خودرو میشود آگاهی داشتن از شرایط رانندگی در آب و هوای سرد و گرم مرطوب و خشک می باشد .

بطور مثال هنگام سرد بودن هوا زمان گرم کردن موتور خودرو را کاهش دهید این کار برای موتور خودرو قبل از راه افتادن خوب است اما زمانی که برای آن می گذارید باید بین 30 تا 60 ثانیه باشد حدودا زمانیکه طول میکشد روغن در همه جای موتور پخش شود این زمان بهترین زمان برای به حرکت در آوردن ماشین است.

در گرما زمان خنک کردن داخل خودرو را کاهش دهید. داخل خودرو در تابستان بسیار گرم می شود مخصوصا اگر زیر نور آفتاب مستقیم باشد . پس درصورت امکان خودرو را جایی که سایه  داشته باشد پارک کنید یا از سایبان هایی که موجود است در شیشه جلویی استفاده کنید اینکار باعث جلوگیری از نور خورشید به داخل خودرو میشود.

از رانندگی در برف و باران و یا ترافیک جلوگیری کنید .

سعی کنید قبل یا بعد از ساعات ترافیک از خانه خارج شوید و از مصرف بی رویه سوخت جلوگیری کنید.

فشار بادهای تایر خودرویی که اجاره می کنید را چک کنید . تایر ها بیشترین تماس را با زمین دارند و بیشترین مقاومت را ایجاد میکنند .باد تایرها باعث کاهش سوخت خودرو میشود

مصرف سوخت به عادات رانندگی کردن شماهم بستگی زیادی دارد . بطور مثال هرچه پدال گاز را بیشتر فشار دهید سوخت بیشتری وارد موتور میکنید .اما اگر آرامتر سرعت را افزایش دهید مصرف سوخت بطور چشمگیری کاهش می یابد .

اجاره ماشین کار رنت کسانی که قوانین بالا را رعایت کنند یک باک بنزین رایگان در اختیارشان قرار می دهد . برای اجاره ماشین های لوکس کم مصرف مجموعه کار رنت میتوانید بصورت شبانه روز با کارشناسان ما در ارتباط باشید و از کارشناسان ما مشاوره رایگان برای خودرو مد نظر خود بگیرید.

مفتخریم که میزبان صدای گرم شما باشیم. سپاس از همراهی شما در این مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست