رانندگی در جاده با اجاره خودرو رانندگی در حالی که خسته هستید می تواند بسیار خطرناک باشد زیرا تنها یک ثانیه از حرکت کردن طول می کشد تا یک تصادف کشنده به بار آورد. اگر احساس خواب آلودگی یا خستگی می کنید ، رانندگی نکنید. تلاش برای بیدار و هشیار بودن هنگام رانندگی در مسافت های طولانی ، به خصوص در شب می تواند خطرناک باشد. مجموعه اجاره خودرو کار رنت چند نکته را برای نگه داشتن ایمنی در هنگام ایستادن در پشت فرمان در کنار هم قرار داده است.

از پیش برنامه ریزی کنید

قبل از مسافرت طولانی ، مطمئن شوید که به خوبی استراحت کرده اید. برای استراحت در برنامه سفر زمان زیادی بگذارید. سعی کنید از نیمه شب تا اوایل صبح از رانندگی خودداری کنید. خوردن هر وعده غذایی سنگین را محدود کنید زیرا ممکن است باعث خواب آلودگی شما شود. از نوشیدن مشروبات الکلی خودداری کنید. اطمینان حاصل کنید که تلفن همراه خود را کنار گذاشته اید تا در اجاره ماشین حین رانندگی حواس شما را پرت نکند.

آسان است که در رسیدن به مقصد خود گرفتار شوید و هنگام خستگی علائم را نادیده بگیرید. اگر پریشان باشید ، در تلاش هستید تا تمرکز کنید ، خمیازه بکشید یا متوجه شوید که از خط خود در حال بیرون رفتن هستید ، وقت آن است که فراتر بروید و استراحت کنید. به خاطر داشته باشید که دیر رسیدن بهتر از این است که در یک تصادف رانندگی پایان دهید. در سفر به جاده اطمینان حاصل کنید که خود را با این قوانین و نشانه های جاده آشنا کنید.

ممکن است بخواهید شیشه های خودرو خود را باز کنید و اجازه دهید هوای تازه به داخل ماشین بیاید. این می تواند تأثیر داشته باشد و شما را هوشیارتر و بیدار تر کند. یا می توانید به سادگی از تهویه هوا برای تسکین هوای سرد و گرم که اغلب به احساس خستگی بیشتری کمک می کند استفاده کنید.

اگر احساس خستگی می کنید ، ضروری است که مکانی ایمن برای پیدا کردن و استراحت پیدا کنید. از وسیله نقلیه خارج اجاره خودرو در تهران شوید و پاهای خود را دراز کنید ، یا چیزی برای غذا بخرید. به یاد داشته باشید که هر دو ساعت یکبار استراحت 15 دقیقه ای را روی یک درایو طولانی انجام دهید تا چرخ خودداری کنید.

چیز خوبی را برای گوش دادن پیدا کنید تا بتوانید تمرکز کنید. خواه این یک نمایش رادیویی ، آلبوم عالی یا حتی کتاب صوتی باشد – داشتن چیزی برای تمرکز بر روی شما بیدار خواهد ماند. اگر به دنبال آهنگ های سفر جاده ای هستید ،

سفر با یک دوست یا یکی از اعضای خانواده یکی از بهترین راه های جلوگیری از بروز هر گونه تصادف است. مکالمه خود را ادامه دهید ، یا برخی از بازی های رانندگی آسان و خنده دار را امتحان کنید تا شما را از خاموش شدن دور نگه دارد.

البته موارد فوق فقط راه حل های کوتاه مدت برای زمانی است که شما هنگام رانندگی احساس خستگی می کنید ، اجاره ماشین در تهران اما وقتی احساس خستگی شدید می کنید ، تنها گزینه شما این است که رانندگی را متوقف کنید و هنگامی که کاملاً تازه شوید ، دوباره شروع کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست