نکات مهم برای اجاره خودرو در تهران قبل از شروع رانندگی ، از قوانین راهنمایی و رانندگی و قانون راهنمایی و رانندگی آگاه شوید. در صورت بروز مشکل ، کمک بخواهید. همیشه تمام مدارک لازم را برای رانندگی با خود به همراه داشته باشید که درصورت لزوم آن را به مامور راهنمایی رانندگی ارائه دهید .

کمربند ایمنی خود را همیشه در حالت بسته قرار دهید. تا از تصادفات کوچک و بزرگ در امان باشید و صدمه جانی را متحمل نشوید . سریعتر از حد مجاز رانندگی نکنید. این کار را با سرعتی که احساس راحتی می کنید انجام دهید. بطوری که خطری نه شما و نه سرنشینان و رانندگان خودروی دیگر را در معرض خطر نگذارید .

هنگام رانندگی از تلفن همراه استفاده نکنید. گوشی وسیله ای منحرف کننده است و ممکن است باعث بروز حادثه شود.هنگام سبقت گرفتن ،نکات مهم برای اجاره ماشین در تهران از امنیت آن اطمینان حاصل کنید. رانندگان جوان باید با شخصی که تجربه بیشتری دارد رانندگی کنند. آنها اعتماد به نفس و آرامش بیشتری دارند و همیشه می توانید از آن ها مشاوره بخواهید. رانندگی کردن فقط سرعت و راه افتادن و ایستادن نیست . نیاز است تا تجربه بیشتری کسب کنید . تا راننده ی خوب با اعتماد به نفس کامل باشید .

همیشه اتفاقات قابل پیش بینی نیستند شما باید عکس العمل سریع و درست هنگام وقوع حادثه از خود نشان دهید . اقدامی را که قبلاً انجام نداده اید انجام ندهید. اگر لازم است فوراً متوقف شوید ، ترمزها را تا حد مجاز فشار دهید (در صورت وجود ABS).فقط جایی که مجاز است پارک کنید وتا جریمه نشوید.بیشتر اوقات تمرین کنید و رانندگی بهتری خواهید داشت.

به طور مرتب شرایط فنی را بررسی کنید و نکات مهم برای اجاره خودرو در تهرانمشکلات خودرو از بی اهمیت ترینش را در اسرع وقت برطرف کنید.هرگز هنگام رانندگی ننوشید و رانندگی نکنید ، هرگز موادمخدر مصرف نکنید و رانندگی نکنید! و در نهایت رعایت کردن برخی عادت ها میتواند تاثیر بسزایی در رانندگی و حت زندگی شخص داشته باشد .

تمام تمرکز خود را فقط روی خودروی مقابل خود نگذارید !

اگر هنگام رانندگی تمام حواستان به خودویی که جلوی شما قرار گرفته است باشد ممکن است حادثه آفرین باشد ! سعی کنید در هنگام رانندگی همه جوانب را اشراف داشته باشید . از طریق آینه های بغل آینه وسط و شیشه جلویی خودروانتخاب چنین رویکردی موجب می شود تا مغز شما اطلاعات مهم درباره وضعیت قرارگیری تمام خودروها در جلوی شما را به موقع دریافت کند و در صورت وجود خطر احتمالی، تصمیم درست و به موقعی گرفته شود.

هماهنگ بودن دست ها و چشم در رانندگی مسئله بسیار مهمی است امروزه به قرارگیری دستان روی فرمان جای سیستم 10 و 2 از سیستم 3 و 9 استفاده می شود.در صورت وجود ایربگ در فرمان، قرارگیری دست ها در وضعیت 10 و 2 می تواند حادثه آفرین باشد. همچنین وضعیت 9 و 3 به دلیل سریع تر می توانید به اتفاقات مشاهده شده عکس العمل نشان دهید، نکات مهم برای اجاره خودرو در تهران مناسب تر خواهد بود.

هیچوقت سعی نداشته باشید چند کار را به صورت همزمان روی خودروی خود تحمیل کنید. همیشه حواستان باشد که در یک لحظه تنها یکی از گاز دادن، ترمز گرفتن و یا چرخاندن فرمان را انجام دهید.بطورمثال اگر هنگان ترمز کردن همزمان فرمان را بچرخانید، دور مناسبی نخواهید داشت و یا خودروی شما شروع به لغزیدن خواهد کرد. این اتفاق مخصوصا در شرایط بارانی بسیار خطرناک و حادثه آفرین است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست