زیبای ایتالیایی و ناوگان اصلی اجاره خودرو

 

اجاره خودرو در تهران

به تازگی یک دستگاه فراری 812 سوپرفست
صفرکیلومتر خریداری کرده اما ناگهان از ظاهر
آن خسته می‌شوید! خب چاره چیست؟! به
گاراژ نوویتک مراجعه کنید. این تیونر آلمانی
پس از کار روی مک لارن 720S و لامبورگینی
اوراکان توجه خود را معطوف این سوپرکار
12 سیلندر ایتالیایی کرده است. متخصصان
این شرکت به آهستگی جلو رفته‌اند و از نظر
بهبودهای بصری زیاده‌روی نکرده‌اند. در بخش
سخت‌افزاری نیز حداقل تغییرات صورت گرفته
اما در آینده اجاره خودرو  یک پکیج قدرت برای پیشرانه‌ی
6.5 لیتری تنفس طبیعی سوپرفست ارائه خواهد شد.

 

اجاره ماشین در تهران

اسب رقصان و جذاب فراری شاید در نگاه اول با رینگ‌های استاندارد کارخانه‌ای به نظر آید اما در واقع زیر آن رینگ‌های فورج کاری شده‌ی ووسن نصب شده است. این رینگ‌ها در جلو 21 اینچی و در عقب 22 اینچی هستند و کاملاً با خودرو هماهنگ می‌باشند.  اجاره ماشین استفاده از رینگ‌های اسپورت نیز باعث کاهش 35 میلی‌متری ارتفاع شده است.

مالکان نباید درباره‌ی آسیب دیدن سپر جلو در زمان عبور از دست‌اندازها نگران باشند زیرا نوویتک یک سیستم لیفت جلو را نصب کرده که دماغه‌ی 812 سوپرفست را تا 40 میلی‌متر بالا می‌برد. در بخش عقب هم یک سیستم اگزوز جدید نصب شده که 11 کیلوگرم سبک‌تر از نمونه کارخانه‌ای بوده و دارای خروجی‌های 110 میلی‌متری مات یا پولیش خورده می‌باشد. فلاپ های فعال نیز صدای تولیدی را با فشار یک دکمه تنظیم می‌کنند.

پکیج فیبر کربنی‌ای که نوویتک برای این سوپر اسپورت ایتالیایی تدارک دیده شده در تونل باد توسعه یافته‌اند تا حداکثر کارایی و راندمان حاصل گردد. اسپویلر جلوی مات یا براق، پانل‌های سفارشی، خروجی‌های هوای روی کاپوت، پوشش‌های جدید آینه‌های جانبی و اسپویلر عقب لبه‌ای برخی از بهبودهای آئرودینامیکی این خودرو محسوب می‌شوند.

نوویتک در حال کار روی بهبود قدرت خودرو هم بوده و در آینده قدرت 789 اسبی و گشتاور 718 نیوتون متری پیشرانه‌ی 812 سوپرفست را ارتقا خواهد داد. این خودرو در حالت استاندارد شتاب صفر تا 100 کیلومتر در ساعت 2.9 ثانیه‌ای و شتاب صفر تا 200 کیلومتر در ساعت 7.9 ثانیه‌ای و حداکثر سرعت 340 کیلومتر در ساعتی دارد.

این تیونر همچنین تغییراتی در کابین اعمال کرده و مالکان می‌توانند از بین چند نوع آلکانترا و چرم و عناصر فیبر کربنی و رنگی گوناگون ترکیب مورد علاقه‌ی خود را انتخاب نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست