معروفترین شرکت اتوموبیل سازی در بزرگترین کشور صنعت دنیا آلمان با یکی از شرکت های چینی یکی از مدل های جاتا که برای نوجوان ها طراحی شده است اشاره کرد. اکثر مدل ها دقیقا مثل تمامی برندهای مطرح دنیا زیر مجوعه یکی از دیگر شرکت ها است مثل تویوتا و لکسوس که هر دو یک شرکت محسوب میشوند اما خیلی از مردم از این موضوع با خبر نیستن.

داخل این پست میخواهیم به شما بزرگترین شرکت هایی که با زیر مجوعه ساخته شده اند را معرفی کنیم نیم نگاهی به اصالت و تولید و شروع به کار کردن مدل ها و برندهای مختلف را داریم با ما همراه باشید.

اکثریت مردم از این زیر مجموعه ها با خبر نیستن اما کارشناسان اجاره خودرو کار رنت برای بالا بردن اطلاعات مشتریان و کاربران سایت خود را موظف دانست تا توضیحات کاملی در رابطه با این موضوع برای شما فراهم کند.

رنو یا بهتره بگیم گوردینی

امیدی گوردینی که در سال 1390 میلادی در خیلی از ریسینگ های مطرح جهان شرکت میکرد در بعضی از موار خود امیدی خودرو خود را ارتقا میداد و سطح کیفیت را بالا میبرد و یک شخص فوق العاده با استعداد در این زمینه است. همین بحث ها باعث شد تا بتواند قسمت موتور اسپرت مجموعه سیمکا را بر عهده بگیرد در اواخر جنگ جهانی دوم وقتی که امیدی سال ها تجربه در بخش اسپرت کردن خودرو گذارند .

بعد از انجام کارهای اسپرت کردن امیدی اولین خودروی مستقل خودش که فقط یک سرنشین داشت و انحصاری مسابقات بود تولید کرد.این شخص با استعداد در رسینگ فرمول یک شرکت داشت ماشین های امیدی در این مسابقات بازدهی خوبی نداشت و در سال های 56 و 50 فقط تواسنت دوبار به رتبه سوم دست یابد در سال های آخر 1950 به شرکت فرانسوی رنو وارد شد و دیگر شرکت اسپرت سیمکا را کاملا کنار گذاشت .

ترکیبی از امیدی و رنو برای اولین لار در جهان در ریسینگ یک روزه شهر لمان برگذار شد و سپس شرکت آلپاین کامل شد. علاوه بر چندین مدل که در اجاره ماشین هم هست در مدل های مختلف تولید شد.

بی ام و با کیت ام

در میان تمامی مارک های زیر مجوعه خودرو سازی با کیت ام یکی از ویژگیهای به خصوص و فن های تعصبی در زمینه خود دارد. اگر به یکی از داستان های شکل گیری بی ام و با کیت ام را شما بدانین فهم کردن این مارک آلمانی بسیار آسان و ساده است. بین تمامی متخصص ها و تعمیرکاران اتومبیل در مورد اعتماد سازی شرکت خودرو سازی بی ام و در یک گروه ویژه همکار شدند یکی از بخش های موتور اسپرت با کیت ام برای اولین بار با 40 متخصص شکل گرفت تنها تارگت این مجوعه گسترش خودروها در مسابقات ریسینگ بود. که بعد از مسابقات موفق این شرکت خودرو سازی مدل های با کیت ام را به تولید انبوه رساند.

هوندا ژاپنی ملقب به آکورا

برند هوندا نخستین شرکت خودرو سازی ژاپنی است که زیرمجموعه برای تولید اتوموبیل های لوکس را تولید کرد. آکورا ژاپن کهر در دهه 80 میلادی تاسیس شد فقط سفارش برای آمریکا و کانادا راه انداخت برای ماشین های لوکس خود بعد از فعالییت موفق این شرکت در کشورهای دیگر هم آماده سفارش گیری شد و کم کم در تمامی کشورها فعالییت کرد اولین چیزی که باعث شد هوندا در آمریکا خودرو لوکس تولید کند و داشته باشد باعث تغییر قوانین ژاپن شد در سال های دور دولت ژاپن صادرات کالا را به آمریکا کاملا محدود کرده بود و همین امر باعث شد به شصت نمایندگی در آمریکا برسد و با تقاضاهای زیادی روبه رو شد.تا امروزه نزدیک به صد هزار مشتری در آمریکا داشته.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست