اجاره خودرو پورشه کررا 911 لاکچری کار رنت

فلسفه بنیادینی که در ماورای طراحی و توسعه نسل هشتم پورشه911 قرار گرفته، کاملا ساده و بی تکلف است. «مایکل اشتینر» رئیس بخش تحقیق و توسعه پورشه در اینباره این طور می‌گوید: تمایلات زودگذر و موقت را نادیده گرفتیم و تنها روی چیزهایی که می‌توانستیم بهبود دهیم، متمرکز شدیم.
پورشه911 جدید با کد 992، در ابتدا به صورت چهار چرخ محرک و تحت نسخه کاررا 4S ارائه خواهد شد که نسبت به قبل عریض و طویل‌تر بوده و توان خروجی آن نیز بیشتر شده است.
اما مهمتر اینکه پورشه911 مدل 2020 از بدنه جدید، پیشرانه به شدت اصلاح شده، سامانه انتقال قدرت جدید، طراحی داخلی بدیع و سامانه‌های فناورانه کمک راننده بهره می‌برد.
پنل‌های آلومینیومی سرتاسر بدنه جدید را در برگرفته‌اند. ساختار 992 تنها از 30 درصد فولاد ساخته شده که نسبت به 991 با 63 درصد فولاد، حدود 5درصد استحکام بیشتری دارد.
گلگیرهای جلو به میزان 1.8 اینچ عریض‌تر شده‌اند تا جوابگوی فاصله بیشتر مابین چرخ‌های جلو بوده و نیز بتوانند سیستم خنک‌کننده نسخه هیبریدی را در خود جای دهند.


برای احساس بهتر بودن این خودرو در جاده باید فشار زیادی به کررا T بیاورید اما خب فرمان پذیری چرخ‌های عقب و دیفرانسیل لغزش محدود باعث می‌شوند چابکی کررا T افزایش یابد. فرمان خودرو فوق‌العاده بوده و احساس زیادی دارد همچنین چسبندگی محصول پورشه در جاده‌های خشک مثال‌زدنی می‌باشد. همچون همیشه می‌توانید از بین حالت‌های اسپورت، اسپورت پلاس و شخصی یکی را انتخاب کنید. بد نیست بدانید سیستم هماهنگی با دور پیشرانه نیز باعث ایجاد معکوس‌های بسیار سریع می‌شود.


موتور توربو عملکرد فوق العاده ای در جاده دارد و 911 همچنان به عنوان یک خودرو اسپرت به حساب می آید. این عملکرد فوق العاده با یک شاسی پایدار تکمیل می شود، چرا که هر نوع پیچ یا جاده ای که در مقابل شما باشد، می توانید به واسطه فرمان دقیق و چسبندگی بالا از آن عبور کنید. مدل T در دستان شماست و به لطف سیستم های کنترل پایداری الکترونیکی می توانید بدون ترس از دست دادن کنترل، از رانندگی خود لذت ببرید.
شاید گیربکس 7 سرعته دستی جزو بهترین های پورشه نباشد، اما مکانیزم تعویض دنده معقولی دارد. این خودرو برای دو نفر کارآمد است و در مسافرت های طولانی، راحتی را احساس می کنید. فقط برای تبدیل شدن به یک خودرو خارق العاده یک چیزی کم دارد.

کار رنت اجاره خودرو در تهران این خودرو را میتوانین با راحت ترین شرایط تماس بگیرین و خودروی مورد نظر خود را رزرو کنید.

اجاره خودرو پورشه کررا 911 لاکچری کار رنت

اجاره ماشین پورشه باکستر دو سرنشین

اگر اجاره خودرو مرسدس بنز را استاد بی چون و چرای استفاده از پیشرانه های کم حجم با حداکثر توان خروجی بدانیم باید پورشه را استاد مسلم تغییرات جزئی در طراحی دانست به گونه ای که با این تغییرات زیبایی بی حد و مرزی را به اتاق های جدید خود هدیه می کند.

نمای جلو با چراغ هایی قطره اشکی مانند در دو طرف خودرو جا خوش کرده اند،فرم کلی این چراغ ها مشابه اتاق قبلی باکستر می باشد اما گرافیک داخلی چراغ تغییر کرده و با 4 چراغ کوچک تزئین شده اند که شب هنگام جلوه ای دوچندان به باکستر هدیه می کند.

چراغ هایی نواری شکل به صورت افقی روی سپر هستند،و ورودی هوای روی سپر وظیفه خنک کاری دیسک های ترمز را دارند،زیرا موتور در پشت خودرو قرار دارد.
نمای جانبی خودرو با رینگ های مشکی ده پره زیبایی بی حد و مرزی را به بیننده منتقل می کند.
نمای عقب نیز با تغییراتی به جا اوج زیبایی را به باکستر جدید هدیه کرده است.
با روشن کردن پیشرانه، صدایی آشنا و دلنشین به دلیل موتور وسط بودن باکستر از پشت خودرو شنیده می شود.
سیستم رانندگی را روی حالت های مختلف تنظیم می کنیم که تاثیر آن تفاوت صدای خروجی از اگزوز برای حالت نرمال و اسپرت است، در حالت اسپرت گویی شیری با فریادهای مهیب به دنبال شما افتاده اما با فشردن پدال گاز لذت جای ترس را می گیرد.


تغییر دنده ها با تقه هایی محسوس همراه است و به دلیل قرار گیری سیستم رانندگی روی حالت نرمال دنده ها در دور موتور نسبتا پایین تعویض می شوند، هرچند در این حالت هم صدای خروجی از اگزوز عالیست اما در حالت اسپرت زندگی حتی از این هم شیرین تر می شود.
سوار بر خودرو می شویم،فضا برای راننده و سرنشین مناسب است،اما این مناسب بودن در حالتی است که قد شما و دوست صمیمیتان خیلی بلند نباشد،زیرا در این صورت کاملا محسوس از فضای محدود عذاب خواهید کشید.


به عبارتی پورشه فضای کلی کابین را به گونه ای طراحی کرده که حس کنید درون کمپوتی قرار گرفته اید که حال باید در پروسه ی رسیدن به دست مشتری تکان های مرسوم را تجربه کنید اما این تکان ها موجب جا به جایی شما نشود،به عبارتی به گونه ای به صندلی چسبیده اید که هرگونه شیطنت با باکستر هم نمی تواند تغییری در جایگاه شما ایجاد کند.

اجاره ماشین پورشه باکستر دو سرنشین

اجاره خودرو پورشه پانامرا هواپیمای زمینی

امکانات رفاهی بسیار زیادی در این خودرو وجود دارد اما بااین‌وجود وزن پانامرا 2070 کیلوگرم است که برای کمک‌فنرهای بادی آن رقم مناسبی به‌حساب می‌آید. سیستم تعلیق بادی و دامپرهای تطبیق‌پذیر به‌صورت استاندارد در خودرو موجود بوده و وظیفه‌ی خود را به‌خوبی انجام می‌دهند. قیمت این مدل کمی بیشتر از 113 هزار یورو است.

حال این سؤال مطرح می‌شود که پانامرا با چه مدل‌هایی رقابت خواهد کرد. دیدن خودروهای کوپه لوکس پنج در در خیابان‌ها به‌ندرت اتفاق می‌افتد. باید مدل‌هایی انتخاب شوند که در کلاس پورشه پانامرا باشند.
تمام افزایش طولی که در پانامرا صورت گرفته به ردیف صندلی‌های عقب وارد شده است. از بیرون تنها چیزی که جلب توجه می‌کند، تنها درهای کشیده‌تر در عقب پانامراست. البته تا وقتی یک پانامرای معمولی را در کنار آن نبینید، هرگز متوجه این افزایش طول نمی‌شوید. وقتی این درهای بزرگ باز می‌شوند، با یک طراحی داخلی مواجه می‌شوید که همیشه مختص یک پانامرا بوده است. مانند یک پانامرای معمولی، دو صندلی با یک کنسول وسط قرار گرفته و فضای زیادی برای پاها در نظر گرفته شده است.
واکنش سریع فرمان پانامرا، به همراه وضعیت مناسب پدال ترمز و شاسی مستحکم، کنترل فوق‌العاده‌ای برای خودرو به ارمغان آورده است. بهترین موضوع در مورد پانامرا است که این خودرو، یک اسپورت است که در لباس یک سدان بزرگ پیچیده شده است. فضای بزرگ و جادار در صندلی‌های عقب و همین‌طور جای مناسب صندلی راننده، باعث بالا رفتن کیفیت سواری شده است.

اجاره خودرو پورشه پانامرا هواپیمای زمینی

اجاره خودرو پورشه کاین بچه غول کار رنت

سیستم تهویه اتومبیل و مسیرهای ورودی هوا کاملا هوشمند طراحی شده اند که از طریق نمایشگر داخل کابین هم قابل بازرسی میباشند. به این ترتیب از طریق همین نمایشگر لمسی می‌توان خروجی هاي هوا را باز یا بسته کرد و اوضاع انها را بررسی نمود. به طور کل کار کردن با منوهای گوناگونی که روی نمایشگر لمسی اتومبیل در دسترس قرار گرفته اند, زیاد پیچیده نیست و برای آشنایی با کارکردهای آن کار دشواری نخواهید داشت.

صندلی هاي کاین کاملا اسپرت طراحی شده اند و با دقت به موقعیت و اندازه درهای عقب اتومبیل که تا حدی بزرگ میباشند, وارد شدن به کابین و نشستن روی صندلی ها به راحتی انجام می‌گیرد. فضای صندوق عقب این اتومبیل نسبت به مدلهای قبلی بزرگتر شده هست

و به این ترتیب فضای کاربردی بیشتری در اختیار خواهید داشت. پورشه برای نسخه هایي که در اروپا عرضه خواهد کرد, لاستیک زاپاس در نظر نگرفته هست, اما مدل هایي که در ایالات متحده ایالات امریکا به فروش خواهند رسید, هم چون قبل, دارای لاستیک زاپاس خواهند بود.

همچنین باید اشاره کرد که آنتی‌رول‌بارهای فعال و تعلیق بادی سه محفظه سیستم کنترل پایداری پورشه در هماهنگی کامل هستند و روی عملکرد آن‌ نیز تأثیر می‌گذارند و به این ترتیب، این خودرو در پیچ‌ها هیچگونه زاویه‌ای به خود نمی‌گیرد در این بین نباید از نقش سیستم‌های الکتریکی بسیار پیشرفته این خودرو نیز غافل شد؛ چرا که وجود این سیستم‌ها تأثیر بسزایی بر هندلینگ و پایداری این خودرو بر روی جاده گذاشته است. در عین حال معمولا نمی‌توانید دخالت این سیستم‌ها را در رانندگی احساس کنید. در این بخش باید گفت که کاین رفتاری شبیه به خودروهای سدان دارد تا یک خودروی شاسی‌بلند.

اجاره خودرو پورشه کاین بچه غول کار رنت

اجاره خودرو پورشه ماکان شاسی بلند تمام عیار

پلت فرم ماکانبه عنوان خودرو های زیر مجموعه ای شرکت فولکس واگن با یکدیگر مشابهت کامل دارند، اما هر دو برند ویژگی ها و شخصیت سازی خاص به خود را برای حضور در بازار ارایه کرده اند.

ابعاد ماکان به صورت کاملا مشخصی نشان دهنده کراس اور بودن آن است، پس نباید آن را با شاسی بلندهای سایز بزرگ تر همچون کاین و…مقایسه کرد. طراحی ظاهری پورشه ها همیشه خاص بوده است و از همین جهت، تفاوت ماکان با بقیه خودروهای موجود در سطح شهر بسیار ملموس است.

اجاره ماشین پورشه همچنان پیرو طراحی خاص چراغ جلو و استفاده از خطوط دایره ای، در کنار ظاهر بسیار ساده بقل بدون وجود هیچ گونه شکستگی است و نوید یک طراحی خاص و کلاسیک در عین مدرن بودن را به بیننده القا می کند.

محبوبیت این طرح از معجزه های طراحی پورشه است. به گونه ای که پس از 50 سال تولید مدل 911 همچنان به عنوان شماره یک این کلاس از خودروسازی شمرده می شود پس بی دلیل نیست که شاسی بلندهای پورشه همچون کاین و به خصوص مدل جدید مورد بحث یعنی ماکان، با قیمت اقتصادی تر فروش بسیار خوبی را تجربه می کند.

اجاره خودرو پورشه ماکان شاسی بلند تمام عیار

اجاره خودرو کار رنت بزرگترین مجموعه خودروهای پورشه در سراسر ایران با مدل های گوناگون در خدمت شمت مشتریان عزیز و گرانقدر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست