ایران گردی با اجاره خودرو کشف و گردش در ایران با ماشین کرایه ای یکی از سرگرم کننده ترین و بهترین راه های آشنایی با این کشور است. این امکان را برای شما فراهم می کند تا با سرعت خود از مکان های معروف و کمتر شناخته شده بازدید کنید. تقاضا برای اتومبیل های اجاره ای در حالی که عرضه محدود است ، زیاد است. به خاطر داشته باشید که پیدا کردن ماشین کرایه ای برای سفر گاهی اوقات دشوار است.

هنگام انتخاب خودرو باید مبلغی را برای هزینه های اضافی بالاتر از ارزش کوپن ، مانند بیمه ، مالیات ، هزینه های یک طرفه و غیره واریز کنید تا بتوانید این مبلغ را به صورت نقدی یا با کارت اعتباری پرداخت کنید. فقط کارتهای اعتباری پذیرفته می شوند. وقتی ماشین را انتخاب می کنید ، قرارداد اجاره نامه ترسیم می شود. شما آن را امضا می کنید تا توافق خود را با شرایط آن مشخص کنید. این قرارداد اجاره را با دقت بررسی کنید ، زیرا به محض اینکه آن را امضا کردید ، اجاره ماشین هرگونه حق جبران خسارت بعد از آن باطل خواهد شد. لطفاً توجه داشته باشید: همچنین قبل از امضای قرارداد اجاره ، خودرو را برای هرگونه نقص بررسی کنید. هرگونه نقص را در قرارداد ذکر کرده و بررسی کنید که همه چیز در آنجاست: جک ، آچار سوکت و لاستیک یدکی.

ایران گردی با اجاره خودرو به تعداد چمدان هایی که با خود می برید توجه کنید. فضای چمدان در اکثر اتومبیل های کرایه ای محدود است! معمولاً یک اتومبیل مناسب برای چهار اجاره خودرو در تهران نفر برای نگهداری چهار چمدان نیز مناسب نیست. یک ماشین طبقه بالا همیشه به معنای فضای بیشتر چمدان نیست ، زیرا اتومبیل های لوکس اغلب فضای کمی برای چمدان ها ندارند. اگر با سه یا چهار نفر در یک اتومبیل سفر می کنید ، بهتر است به جای چمدان ، کیف های مسافرتی را بیاورید.

همراه با قرارداد اجاره ، شما می توانید یک شماره از شماره های تلفن را دریافت کنید که در صورت بروز حادثه با آنها تماس می گیرید. این کار را با دفتری که ایران گردی با اجاره خودرو در آن اتومبیل انتخاب کرده اید بررسی کنید و در هنگام سفر مطمئن شوید که شماره شرکت اجاره ماشین در تهران و همچنین نمایندگان محلی ما را در دست دارید. لطفاً توجه داشته باشید: در صورت بروز مشکلی با ما در محل تماس بگیرید. منتظر نمانید تا شما به خانه برگردید تا آن را گزارش دهید ، اغلب اوقات خیلی دیر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست