لیست اجاره خودرو کار رنت آگاهی از خودرو ای که میخواهید اجاره کنید می تواند تفاوت زیادی در نحوه سفر شما ایجاد کند. با دنبال کردن لیست چک اجاره ماشین مجموعه اجاره خودرو کار رنت ، وقت و هزینه خود را ذخیره کنید و از یک تجربه اجاره ای سریعتر و آسانتر لذت ببرید.

اطمینان حاصل کنید که مدارک زیر را همراه خود دارید: کارت اعتباری معتبر که در آن نام راننده صادر شده است ، حتماً دارای شناسنامه زیر هستید گواهینامه معتبر اصلی رانندگی (فتوکپی) اگر مجوز شما به زبان فارسی نیست ، باید مجوز راننده خود را توسط اداره راه محلی خود ترجمه کرده یا برای گواهینامه رانندگی بین المللی درخواست کنید .

به موقع رسیدن

لیست اجاره خودرو کار رنت اگر دیر می رسید ، با ما تماس بگیرید و به ما اطلاع دهید. اگر با هواپیما سفر می کنید ، توصیه می کنیم جزئیات پرواز خود را در رزرو خود ارائه دهید. این به ما کمک می کند تا زمان ورود خطوط هوایی شما را کنترل کنیم . تا بتوانیم به موقع بدون معطلی خودرو را به شما تحویل دهیم .قرارداد اجاره را به طور کامل بخوانید و اطمینان حاصل کنید که همه رانندگان اضافی ثبت شده اند .

مجموعه اجاره ماشین اجازه اجاره یک طرفه را در بین بسیاری از مناطق به مشتریان خود ارائه می دهد. هزینه جابجایی قابل استفاده است و لیست اجاره خودرو کار رنت در زمان رزرو شما توصیه می شود . اکنون زمان خرید بیمه اضافی است. از پرسنل پیشخوان دوستانه ما در مورد بسته های بیمه ای مربوط به خسارت استاندارد یا حق بیمه حق بیمه استفاده کنید. همچنین می توانید کاورهای شیشه ای ، تایر ، چراغ جلو و سربار یا جلد برج حق بیمه کنار جاده را نیز خریداری کنید .

بررسیش کن !

قبل از رانندگی مطمئن شوید که تمام موارد را بررسی کرده اید: نشانگرها و برف پاک کن های ضد باد ماشین تمیز است اینکه ماشین هیچگونه خسارت موجود (خراش ، خندق ، آسیب شیشه ای) نداشته باشد. در صورت وجود خسارت موجود ، حتماً در قرارداد اجاره خودرو در تهران از سمت ما مستند شده است .

به یاد داشته باشید ، در صورت مشاهده نقص ، کارکنان پیشخوان کار رنت را در محل از نگرانی یا آسیب خود آگاه کنید.

برگشت اجاره ماشین

ماشین را به موقع برگردانید ماشین خود را برای آسیب های جدید بررسی کنید. وضعیت خودرو در هنگام بازگشت باید کتبی مستند باشد یک نسخه از گزارش را به همراه قرارداد اجاره نگه دارید با مقدار صحیح سوخت (همانطور كه در ابتدا توافق شده بود)لیست اجاره خودرو کار رنت خودرو را برگردانید یا از بسته سوخت ما پیش پرداخت شده استفاده كنید و در پایان سفر خود را از شر آن نجات دهید . کار رنت ماشین را تمیز می کند ، اما همیشه خوب است که قبل از بازگشت خودرو ، زباله های خود را دفع کنید . رانندگی خوبی داشته باشید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست