موارد استفاده از خودروهای اجاره ای برای ساکنین محترم شهر تهران به قرار زیر می باشد:

  • اجاره ماشین در تهران به منظور برگزاری مراسم های مختلف عقد، عروسی، جشن تولد و ….
  • استفاده از خودروهای مختلف چینی و ایرانی برای تفریح های ساعتی و روزمره با کرایه ارزان در شهر تهران
  • ·         اجاره خودرو در تهران برای افرادی که ماشین آنها دچار آسیب شده و نیازمند ماندن در تعمیرگاه می باشد.
  • برای افراد مشهور و مدیرهای با کلاس که نیازمند سفرهای کاری با ماشین های خاص و لاکچری می باشند.
  • برای سفرهای تفریحی همراه با خانواده که نیازمند اجاره خودرو اضافی و جا دار می باشید.
  • اجاره ماشین به صورت کوتاه مدت تا زمانی که خودروی اصلی خریداری شده شما از شرکت به شما تحویل داده شود.

شرکت کارز رنت تمامی نیازهای افراد را به خودرو سنجیده و بهترین و با کیفیت ترین ماشین ها را با توجه به نیازتان به شما ارائه خواهد داد.

اجاره خودرو در شرکت کارزرنت چه مزایایی دارد؟

خودروهای موجود در شرکت ما بسیار متنوع بوده و ساخت کشورهای مختلف آلمان، ژاپن، کره، چین، ایران و در انواع مدل های مختلف می باشد. این طیف وسیع خودرو به دلیل جلب رضایت شما مشتریان عزیز می باشد که بتواند هم از خودروهای لوکس با هزینه بالا استفاده کرده و همچنین اگر توانایی پرداخت هزینه این گونه خودروها را ندارید از خودروهای ایرانی و چینی با هزینه کمتر نیز استفاده کنید.

برای اجاره خودرو در تهران و همچنین قرار دادن تضمین برای بازگشت خودرو، شرکت ما سعی کرده است چندین راه را جلوی پا شما قرار دهد تا بتوانید با خیال راحت و با توجه به شرایط موجود خودرو مورد نظر خود را رزرو و اجاره کنید. این راه ها عبارتند از: گرفتن مقداری پول به صورت نقدی، قرار دادن سند مالکیت، چک کارمندی و … می باشد. در صورتی که در رابطه با نحوه اجاره خودرو و تضمین برگشت خودرو سوالی دارید می توانید آن را با کارشناسان ما در میان گذارید و به طور قطع بهترین راه را در زمینه اجاره ماشین به شما نشان خواهند داد.

شرکت ما سعی کرده است تمامی بندهای قرارداد برای اجاره خودرو را به صورت کاملا شفاف بیان کند و هیچ کلمه و جمله غیر واضحی در متن قرارداد وجود نداشته باشد تا بعدا شخص اجاره کننده با شرکت دچار مشکل شود. واضح بودن قرارداد یکی از برترین ویژگی های شرکت کارز رنت می باشد.

اکثر خودروهای اجاره ای شرکت ما داری بیمه بدنه و شخص ثالث می باشد و این یعنی آسودگی خاطر به منظور اجاره ماشین می باشد.

چکاپ تمامی قسمت های مختلف ماشین از جمله بدنه، موتور، مشخصات فنی و … بعد از هر بار استفاده توسط مشتریان انجام شده و سلامت آن مورد تایید قرار می گیرد و به هیچ وجه ماشین خراب به منظور اجاره خودرو به شما تحویل داده نخواهد شد.

یکی از برترین مزایای شرکت کارزرنت متکی به خود بودن است، یعنی هیچ واسطه ای وجود ندارد و هزینه ها کاملا مناسب و کمتر از دیگر شرکت های اجاره ماشین می باشد.

می توانید خودروهای مورد نظر خود را هم با راننده و هم بدون راننده از ما بخواهید هیچ محدودیتی در این زمینه وجود نخواهد داشت.

کارشناسان انتخاب شده به منظور پشتیبانی شما عزیزان، دارای تجربه کافی در این زمینه بوده و همواره پاسخگوی شما خواهند بود.

وجود چند شعبه مختلف در سراسر شهر تهران یکی دیگر از مزایای شرکت ما بوده که امکان اجاره خودرو از نزدیکترین منطقه را با توجه به موقعیت جغرافیایی به شما می دهد.

امکانات مربوط به خدمات ترانسفر را هم شرکت ما برای مشتریان ایجاد کرده است.

نحوه سفارش اجاره خودرو در تهران اگر در شهر تهران سکونت دارید و نیازمند خودرو می باشید، کافی است وارد سایت کارزرنت شده و نسبت به رزرو و اجاره خودرو اقدام نمایید. در صورتی که به سایت دسترسی ندارید، می توانید با کارشناسان ما در تماس بوده و از نحوه ثبت سفارش و هزینه اجاره های خودرو اطلاعات کسب کنید. تنوع خودرو در شرکت بسیار زیاد بوده و هر شخصی با توجه به هر بودجه ای که دارد می تواند خودرو مورد نظر خود را انتخاب کند. خودروهای با کیفیت و لوکس بیشتر ساخته کشورهای آلمان، ژاپن و کره بوده و دارای مدل های مختلف می باشد که البته هزینه اجاره آن کمی بالا می باشد، در مقابل هم خودروهای ساخت چین و ایران می باشد که از هزینه اجاره به مراتب پایین تر برخوردار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست