اجاره ماشین کار رنت همراه شماست آیا ترس از رانندگی شما را از زدن به دل جاده ها باز می دارد؟ یا آیا برای جلوگیری از موارد خاص در جاده ، مانند رانندگی در کنار یک کامیون ، (البته به معنای واقعی کلمه ای) پرش می کنید؟ آیا بازدید از شهرهای بزرگ شما را مضطرب می کند زیرا از رانندگی روی پل ها متنفر هستید؟ اگر اینگونه است ، بدانید که تنها نیستید.در یک بررسی جدید ، ما به 1.500 نفر نظرسنجی شده است و از آنها خواسته شده که چه حسی پشت فرمان دارند و فهمیدند که 44 درصد رانندگان گفتند که حداقل یک هراس از رانندگی دارند – این افراد اغلب زیاد در پشت فرمان عصبی هستند .

برای تجزیه و تحلیل بیشتر داده های نظرسنجی ما ، بررسی کردیم که چگونه بسیاری از رایج ترین ترس ها در رانندگی وجود دارد ، چگونه این هراس ها بر اساس سن و جنس متفاوت می شوند و برخی از مشاوره های تخصصی در مورد چگونگی از بین بردن ترس های خود در جاده ها.به طور کلی و شاید شگفت آور ، بیشتر مردان نسبت به زنان ادعا می کنند در هنگام رانندگی هیچ ترسی ندارند. اما از نظر آماری ، آیا مردان رانندگان ایمن تر هستند؟ بخوانید تا متوجه شوید.

قبل از اینکه به برخی از متداول ترین ترس های رانندگی و چگونگی کنار آمدن آنها بر اساس جنسیت بپردازیم ، مهم است که بدانیم چگونه آنها تعریف شده اند. هراس رانندگی – که به عنوان وسیله نقلیه نیز شناخته می شود – هنگامی ایجاد می شود که ترس از عقب رفتن چرخ ، بیش از حد غرق می شود ، غالباً تا حد اجتناب. به محض تنظیم اضطراب ، فرد پشت فرمان ، یا حتی قبل از سوار شدن در اتومبیل ، ممکن است از دیگر علائم ، عرق کردن کف دست ، سرگیجه ، تنگی نفس و لرزش را تجربه کند.

اگرچه نام های خاصی برای سایر ترس های مربوط به رانندگی وجود ندارد – از جمله ترس از رانندگی در نزدیکی کامیون ها ، بر روی پل ها ، برف یا شب ، اما این ترس ها می تواند به کلیه هراس رانندگی شخص کمک کند. در زیر ما آنچه افراد از رانندگی بیشتر از آن می ترسند را تجزیه می کنیم.

بیشترین ترس ، صرف نظر از جنسیت ، رانندگی در هوای بد بود ، به طوری که 21 درصد از پاسخ دهندگان این ادعا را هراس اصلی خود عنوان کردند. این قابل درک است ، خصوصاً با توجه به اینکه تقریباً 21 درصد تصادفات اتومبیل در هر سال مربوط به آب و هوا است – به این معنی که در شرایط نامساعد جوی مانند برف سنگین ، باران ، وزش باد شدید و مه به وجود می آیند. رانندگی در نزدیکی کامیون های بزرگ در مرحله دوم قرار گرفت و پس از آن رانندگی در شب و بالای اجاره خودرو کار رنت همراه شماست پل ها یا از تونل ها.در حالی که درصد زیادی از مردم به داشتن هراس رانندگی اعتراف می کنند ، همه از جاده ترس ندارند. در حقیقت ، 11 درصد رانندگان اظهار داشتند که اصلاً فوبیای رانندگی ندارند.از کل پاسخگویانی که ادعا می کردند هنگام رانندگی هیچ ترسی ندارند ، 63 درصد از این افراد مرد بودند. اما اگرچه از ترس کمتری برخوردار است ، آیا مردان واقعاً رانندگان بهتری هستند؟ در زیر نگاهی عمیق تر به رانندگی فوبیا و عادات بر اساس جنسیت می اندازیم.

حتی وقتی اکثر اجاره خودرو کار رنت همراه شماست پاسخ دهندگان که ادعا می کردند از رانندگی هیچ ترسی ندارند ، مرد بودند ، به نظر می رسد زن و مرد تقریباً به همان اندازه ترس را به اشتراک می گذارند. می بینید که گذشته از هوای بد و احتمالاً رانندگی در نزدیکی کامیون های بزرگ ، زنان و مردان تقریباً به طور مساوی در تمام بقیه فوبیاهای ذکر شده در این تحقیق جمع شده اند. در حقیقت ، همین تعداد زن و مرد از رانندگی در تونل ها وحشت دارند – چه کسی می دانست؟

در زیر ما این ترسها را حتی بیشتر تجزیه می کنیم و آنها را در برابر داده های ایمنی جاده ها و میزان تلفات وزارت حمل و نقل ایالات متحده قرار می دهیم تا تصویر بهتری در مورد اینکه آیا این ترس توجیه شده است یا خیر ، تهیه کنید.از آنجا که ترس روش ذهنی شما برای گفتن صعود به سبک و در موقعیت های خاص هوشیارتر است ، برای این بررسی خاص ، ما علاقه مند بودیم اجاره خودرو کار رنت همراه شماست که بر اساس جنسیت ترس بیشتری را هنگام رانندگی تجربه کنید. ما همچنین می خواستیم بدانیم که آیا تعداد یا همبستگی های مربوط به تصادفات براساس جنسیت وجود دارد یا خیر.باز هم ، جای تعجب نیست که تعداد بیشتری از مردان ادعا می کنند در هنگام رانندگی هیچ ترسی ندارند ، اما آیا آنها واقعاً ایمن هستند؟

خوب ، هنگامی که شما تعداد تلفات تصادفات مسافری را که زن و مرد در آن دخیل هستید مقایسه می کنید ، جواب این است – واقعاً نیست. اگرچه زنان کمتر از مردان در این جاده قرار دارند ، اما مردان همچنان در میزان تلفات ناشی از ماشین به طور قابل توجهی از زنان پیشی می گیرند.دومین درصد بالاتر از مردانی که ادعا می کنند هیچ ترسی ندارند ، مردان 25 تا 34 ساله با 17 درصد بودند. جالب اینجاست که این گروه نیز بیشترین تعداد تلفات را به خود اختصاص داده است.

با بزرگتر شدن مردان ، درصد کسانی که ادعا می کنند در هنگام رانندگی هیچ ترسی ندارند ، در مقایسه با زنان در گروه سنی آنها ، تقریباً دو برابر می شود. اگرچه با افزایش سن مردان و زنان تعداد تلفات کاهش می یابد ، براساس اعلام وزارت حمل و نقل ، مردان هنوز بیشتر از زنان منجر به مرگ و میر ناشی از اتومبیل می شوند.همچنین مردان احتمالاً درگیر شیوه های خطرناک رانندگی ازاجاره خودرو کار رنت همراه شماست جمله رانندگی تحت تأثیر ، سرعتی و عدم استفاده از کمربند ایمنی هستند.

در سال 2018 ، مردان 71 درصد از تلفات رانندگان در وسایل نقلیه مسافر را به خود اختصاص دادند. بنابراین اگرچه در هنگام رانندگی ترس کمتری دارند ، اما ممکن است از تمرین با احتیاط بیشتر در جاده بهره مند شوند.

این مقاله ادامه دارد… ممنون که همراه مجموعه اجاره خودرو کار رنت هستید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست