اجاره خودرو ایمن و انعطاف پذیر با کار رنت در این زمان که اخبار حاکم کرونا ویروس است ، ما می خواهیم به شما اطلاع دهیم که ما با احتیاط پروتکل های پیشرفته را اجرا می کنیم تا از امنیت شما اطمینان حاصل شود. ما از نزدیک راهنمایی های سازمان بهداشت جهانی و مراکز کنترل بیماری در مورد شیوع ویروس را از نزدیک مشاهده می کنیم. تمرکز ما این است که اطمینان حاصل کنیم نیازهای مشتری را در حالی انجام می دهیم که بتوانیم شما ، کارمندان و جوامع خود را ایمن نگه داریم.

این کارهایی است که ما انجام می دهیم :

1.ما تکنیک های استفاده شده برای تمیز کردن وسایل نقلیه خود را بعد از هر اجاره ماشین را تقویت کردیم. به ویژه ، ما به نکات لمسی داخلی مشتری مانند صندلی ها ، چرخ های فرمان ، دستگیره درها و سایر سطوح سخت توجه ویژه ای می کنیم.

2.ما همچنین با تمیز کردن محصولات ضد عفونی کننده ، مرتباً امکانات خود را تمیز می کنیم.

3.علاوه بر این ، ما در حال اتخاذ اقدامات برای اطمینان از رفاه کارمندان خود هستیم. این شامل آموزش کارمندان که احساس بیماری نمی کنند در خانه بمانند و با ارائه دهندگان خدمات بهداشتی خود مشورت کنند. ما همچنین از همه کارکنان می خواهیم که نسبت به شستشوی مکرر دستها هوشیار باشند.

اگر یک رزرو موجود دارید ، ما مشتاقانه منتظر دیدن شما هستیم و می خواهیم به شما اطمینان دهیم که ما همه تلاش خود را برای ارتقاء یک تجربه اجاره ایمن و ایمن انجام می دهیم. اگر نیاز به تغییر رزرو دارید ، می توانید بدون تحمل هزینه تغییر ، این کار را انجام دهید.

حفظ وضعیت وفاداری شما

ما از وفاداری شما قدردانی می کنیم و می خواهیم به شما اطلاع دهیم که ما بدون در نظر گرفتن فعالیت اجاره ای شما در سال 2020 ، وضعیت تخفیف شما را برای یک سال دیگر تمدید می کنیم.

در این زمان دشوار ، بسیاری از افراد راه حل های جایگزین حمل و نقل را انتخاب می کنند. اگر به ماشین اجاره نیاز دارید ، ما برای شما اینجا هستیم. برای هرگونه سؤال ، لطفاً با شماره مندرج در سایت تماس بگیرید. ایمنی شما بالاترین اولویت ما است و ما واقعاً از اعتماد به شما در تیم و شرکت کار رنت قدردانی می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست