اجاره خودرو های ایمن با کارز رنت مجموعه اجاره خودرو کار رنت خودروهای تمیز ، ایمن و مطمئن را به مشتریان ارجمند خود ارائه می دهد . آیا چیزی بدتر از رانندگی با خودرویی که تعمیر نشده و یا تمیز نشده باشد ، وجود دارد؟ در واقع ، به ویژه وقتی خودرو کرایه ای باشد.

در مجموعه اجاره ماشین کار رنت ، ما با عشق و علاقه از ناوگان خود مراقبت می کنیم زیرا به آنچه انجام می دهیم افتخار می کنیم. ما متعهد هستیم خودروهای ایمن و مطمئن را که همیشه تمیز و آماده رفتن هستند تحویل مشتریان خود بدهیم .متوسط خودرو اجاره ای در هر ماه 3000 کیلومتر در هر ماه با طول عمر تقریبا 24 ماه (یا 70،000 کیلومتر) سفر می کند.

در کار رنت ما می دانیم که برای ارائه خدمات عالی به مشتریان ، اتومبیل های اجاره ای باید به طور مداوم توسط تکنسین های واجد شرایط نگهداری و چک شوند ، به طوری که اتومبیل های ما در بهترین حالت خود عمل کنند و تجربه اجاره خودرو بدون استرس را تضمین کنند.

چگونه به این هدف برسیم؟ اجاره ماشین در تهران مجموعه کار رنت در هر 15،000 کیلومتر یا طبق دستورالعمل خدمات سازنده خدمات ارائه می شوند. خدمات منظم ما شامل موارد زیر است:

بررسی کامل ایمنی خودرو ، لاستیک: بررسی فشار تایر ، چرخش لاستیک و تراز فرمان ، باتری ها بررسی و تمیز می شوند ، فیلترهای روغن و روغن موتور در هر سرویس تغییر می کند (یا 15،000 کیلومتر) ، ترمزها در صورت لزوم بررسی ، تمیز و تنظیم می شوند ، مایعات: کلیه مایعات تغییر یافته است (ترمز ، فرمان ، انتقال و واشر شیشه ای).

یکی دیگر از مؤلفه های مهم اجاره خودرو پاکیزگی است – خودرویی که کرایه می دهیم باید همیشه خوب بنظر برسد – در داخل و بیرون. ماشین های ما بعد از هر اجاره شسته و تمیز می شوند و شما را برای تضمین یک اتومبیل تمیز و تازه برای شروع سفر خود تضمین می کنند.اجاره خودرو های ایمن با کارز رنت

فضای داخلی خودرو (صندلی و کف) خالی شده و داشبورد و فرمان تمیز می شود ، و همچنین پنجره های داخلی. بعد از هر اجاره ، مایع موتور و فشار تایر بررسی می شود. این تضمین می کند که اتومبیل دستگیره و عملکرد خوبی داشته باشد ، از نظر کارایی در مصرف سوخت بوده و سواری روان را به شما ارائه می دهد.

نمای بیرونی خودرو شسته شده و خشک شده است ، به طوری که ماشین می درخشد و شما از قطعه بیرون رانده اید و به نظر می رسد مانند یک میلیون دلار و از آن مهمتر ، احساس اطمینان کنید.

بنابراین ، علاوه بر نرخ ها و بسته های رقابتی و خدمات مشتری برجسته ، نگهداری و تمیز کردن منظم ناوگان ما نه تنها ایمنی و آسایش شما را تضمین می کند – بلکه به آنچه در شرکت اجاره خودرو در تهران دائما در تلاش است … رضایت مطلق مشتری ما کمک می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست