کابین پرطرفدار پورشه 911 برای اجاره خودرو

 

فعالان دنیای اجاره خودرو به شوخی می‌گویند
طراحان پورشه 911 آسان‌ترین کار را دارند
زیرا نسل‌های جدید این خودرو از نظر
طراحی تفاوت‌های زیادی نداشته و
مانند یکدیگر هستند.واضح است که
پورشه علاقه‌ی زیادی به حفظ ریشه‌
های سمبلیک 911 داشته و شکل
آن در درازا این سال‌ها تغییر چندانی
نداشته است. البته مشتریان نیز از
این روش استقبال کرده‌اند.

اگرچه  اجاره ماشین طراحان تقسیم ظاهری 911 محدودیت‌هایی در ایجاد تغییرات رادیکال دارند اما در تقسیم درونی و کابین آزادی عمل بیشتری داشته‌اند. این موضوع کاملاً در جدیدترین نسل 911 که با کد 991 شناخته می‌شود واضح است و جدیدترین ویدئوی “تاپ 5” پورشه آن را اثبات می‌کند. مدیر طراحی کابین پورشه، ایوو فن هالتن درباره‌ی 5 ویژگی برجسته و موردعلاقه در کابین دودمان جدید 911 صحبت کرده و جزئیات جالب‌توجهی درباره‌ی طریق طراحی کابین این خودرو به زبان آورده است.

برای نمونه قصد پورشه دست‌یابی به توازنی عالی بین دنیای آنالوگ و نوین بوده و این سوژه را می‌توان در پشت آمپرها و کنسول مرکزی دید. پشت آمپرها ترکیبی از دورشمار مرکزی با 4 دسته دیجیتال می‌باشد.

یک صفحه دیجیتال سایر نیز با دورشمار پیشرانه یکپارچه کردن شده و البته دیگر ویژگی‌های آنالوگ را نیز می‌توان در کابین دید؛ مثلاً 5 سوئیچ با بازخورد هپاتیک در ذیل صفحه‌نمایش مرکزی قرار داشته و همچنین انتخاب کننده‌ی حقیر PDK نیز در کابین وجود دارد.

طراحان در ضمن سعی داشته‌اند داشبورد 911 طراحی افقی‌تری به خویش گیرد لغایت نسل‌های اولیه 911 به یاد بیننده بیفتد. این تنها احد از چند مثال درباره‌ی کابین برجسته‌ی 911 جدید است که طرفداران این خودروی اسطوره‌ای را به وجد می‌آورد.

بی‌شک پورشه 911 احد از افسانه‌ای‌ترین خودروهای تاریخ بوده و هر دودمان متعلق به نشان‌دهنده‌ی نوآوری‌های زیادی می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست