توصیه هایی برای کرونا اجاره خودرو با توجه به وجود مراکز بهداشتی و باکتریها ، فصل اوج آنفولانزا و شیوع ویروس کرونا (با استفاده از Coronavirus) احتیاط لازم را دارد. بهترین احتیاط در حال حاضر این است که در خانه بمانید و از مسافرت خودداری کنید. اما اگر باید به جایی بروید ، نگه داشتن خود را آگاه و آماده با راههای ایمن و آسایش در طول سفر خود امری ضروری است.

برای کمک به شما در سالم ماندن ، ما برخی از بهترین و به روزترین توصیه های مراکز کنترل بیماری ها ، سازمان بهداشت جهانی و پزشکان متخصص راجع به چگونگی آماده سازی سفر خود ، در صورت تمایل از خود محافظت کنید . هنگام مسافرت دوباره مسافرت می کنید و جایی که به احتمال زیاد در طول سفر با میکروب ها در تماس هستید.

جایی که شما به احتمال زیاد می توانید با میکروب ها در تماس باشید این که آیا شما یک مسافر مکرر شغلی هستید و یا برای تعطیلات خانوادگی بعدی خود آماده می شوید ، سالم ماندن در طول سفر همیشه باید اولویت باشد. با این حال ، با بسته بندی ، تلاش برای ضرب و شتم ترافیک ساعت عجله قبل از اینکه به جاده بروید یا به راحتی از طریق گمرک در فرودگاه عبور کنید ، می توانید کمی بی احتیاط کنید و فراموش کرده اید که گرفتن مسافرت در هنگام مسافرت چقدر آسان است.

در حقیقت ، یک مطالعه نشان داد که احتمال ابتلا به بیمار هنگام نشستن در ردیف مسافر مسری 80 درصد است. علاوه بر این ، رطوبت کم در هواپیماها می تواند توانایی سیستم ایمنی بدن ما در مقابله با بیماری ها را تحت تأثیر قرار دهد. وقتی مسافرت می کنیم ، مجبور خواهیم بود که با یک ماشین آلوده به میکروب ، اتوبوس عمومی یا قطار سوار شویم. به عنوان مثال ، دارای بیش از شش میلیون واحد تشکیل کلونی است و چرخ های فرمان آنها به تنهایی می توانند یک میلیون CFU در هر اینچ مربع داشته باشند. برای مرجع ، صندلی های توالت کمی بیش از 172 CFU – yikes! گزینه مسافرتی ایمن تر اجاره خودرو است که به طور متوسط ​​33 درصد میکروب کمتری نسبت به موتور سواری دارند.

بسیاری از بیماری ها احتمال بیشتری وجود دارد که از طریق سطوح آلوده از طریق ذرات هوا پخش شوند. در حقیقت ، اکثر ، اگر نه همه ، هواپیماها دارای فیلتر هوای بسیار مؤثر HEPA هستند که هوا را از باکتری ها ، ویروس ها و قارچ ها پاک نمی کند. در زیر مناطقی از تاپس برای جلوگیری از لمس هنگام مسافرت ، خواه با هواپیما ، ماشین یا قطار قرار دارد.

البته ، اجتناب ازتوصیه هایی برای کرونا اجاره خودرو این مناطق در حین مسافرت تقریبا غیرممکن است ، بنابراین توصیه اصلی ما این است که قبل از لمس کردن ، پاک کردن هر یک از این سطوح با یک ضد باکتریایی ، یا دست های خود را بلافاصله بعد از لمس بشویید تا از ابتلا به ویروس جلوگیری شود. عدم لمس کردن چهره و پاک کردن تلفن شما اغلب می تواند به کاهش احتمال ابتلا به بیماری کمک کند.

قبل از رفتن: نکات بهداشتی سفر را بررسی کنید

اگر در حال مسافرت به محلی هستید که ممکن است تحت تاثیر ویروس یا بیماری همه گیر سلامت باشد ، موارد زیر را قبل از عزیمت ، به ویژه اگر در حال مسافرت به کشوری هستید که با آن آشنایی ندارید ، در نظر بگیرید.با وجود بیماری های بهداشتی COVID-19 ، بررسی هشدارها و هشدارهای مربوط به سلامت CDC ، اولین کارهایی است که باید قبل و در طول سفر انجام دهید.

یکی دیگر از منابع عالی برای بررسی انواع موضوعات و هشدارهای مربوط به سلامتی در سراسر جهان ، سازمان بهداشت جهانی است. می توانید اطلاعات مربوط به منطقه یا کشور را بدست آورید.توصیه هایی برای کرونا اجاره خودرو در حین شیوع بیماری ، سازمان چندین صفحه ، نکات و منابع مفید از جمله مشاوره عمومی در سفر و نحوه محافظت از خود را ارسال می کند.

چگونه می توان هنگام مسافرت در طی یک بیماری همه گیر سلامتی را آماده کرد توصیه برای مسافرت در حالی که بیمار است این است که از مسافرت با هم خودداری کنید ، به ویژه هنگامی که این بیماری به شدت مسری باشد یا هشدار سطح 3 در مورد این بیماری داشته باشد.

با این حال ، اگر مجبور هستید در طی یک بیماری همه گیر سلامتی سفر کنید یا دچار سرماخوردگی ، ابتلا به آنفولانزا شده اید یا یک بیماری از پیش تعیین شده وجود دارد که شما را در معرض ابتلا به بیماری قرار می دهد ، روش هایی برای آماده سازی برای سفرهای آینده وجود دارد.

نکاتی درباره سفر برای جلوگیری از ابتلا به بیماری این که آیا شما در هنگام سفر خود سعی در جلوگیری از بیماری جدی یا سرماخوردگی ساده دارید ، در زیر نکات تخصصی آسان شما می توانید دنبال کنید و مواردی را برای بسته بندی در نظر بگیرید تا بتوانید شما و خانواده خود را در سفر بعدی خود ایمن نگه دارید.

توصیه هایی برای کرونا اجاره خودرو آبرسانی بمانیدهنگام مسافرت با کیدوها ، بسته بندی سرگرمی های شخصی مانند یک بازی ویدیویی ، رایانه لوحی یا سفرهای جاده ای باعث می شود تا آنها از تماس با راه دور و صفحه های آلوده به میکروب در هواپیماها ، هواپیماها یا هتل ها جلوگیری کنند. برای مادر و پدر ، به همان اندازه که ممکن است قهوه صبح خود را دوست داشته باشید ، تصمیم گیری برای نوشیدنی های آبرسان برای سیستم ایمنی بدن ما ، خصوصاً در طول سفر طولانی ، بسیار بیشتر است. به گفته دکتر روشیینی رجاپاکسا ، متخصص گوارش ، کم آبی بدن سیستم ایمنی بدن شما را سرکوب می کند ، بنابراین بهتر شدن سریعتر سخت تر خواهد بود.

صابون و آب ، دستمال مرطوب ضد باکتریایی و ضدعفونی کننده دست نیز بهترین دوست شما در طول سفر شما خواهند بود. شستن دستها به طور منظم باعث می شود که از ایمن نگه داشتن ما بیشتر از پوشیدن ماسک صورت استفاده کنید.

شستن دستان شما بزرگترین تفاوت را ایجاد می کند

حتما دستان خود را به طور مرتب با آب و صابون بشویید – حداقل 20 ثانیه قبل از شستشو آنها را با صابون بشویید. هنگام کرایه ماشین ، تمام نقاط میکروب معمول را پاک کنید.

بسته کیت اضطراری

توصیه هایی برای کرونا اجاره خودرو یک کیت مسافرتی با وسایلی مانند داروهای ضد درد ، آنتی اسیدها ، بانداژها ، آنتی هیستامین ، پماد راش به همراه داروهای تجویز شده شما ، در سفر شما تفاوت بزرگی ایجاد خواهد کرد.با مصرف ویتامین ها و پروبیوتیک ها قبل و در طول سفر ، سیستم ایمنی بدن خود را تقویت کنید.

سفر به یک کشور خارجی می تواند سیستم ایمنی بدن شما را در معرض بسیاری از بیماری های جدید ، میکروب ها و باکتری هایی قرار دهد که شاید در خانه با آنها روبرو نشده باشید. مراجعه سریع به پزشک می تواند از واکسن ها و داروهای لازم اطمینان حاصل کند.

این که آیا قصد مسافرت عاشقانه با شریک زندگی خود را دارید یا به سفر شغلی بعدی خود سفر می کنید ، پیروی از توصیه های فوق می تواند در سالم نگه داشتن شما و خانواده تان در طول سفرتان با اجاره ماشین تفاوت زیادی ایجاد کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست